Korupark
SİLTAŞ KORUPARK

AYRICALIKLAR DÜNYASINA
HOŞ GELDİNİZ

“Nefes” denen mucizenin, temiz havanın, bol oksijenin değerini anladık.
Düşümüz de bu oldu; temiz bir nefes almak.
Herkesin hayalinde ideal bir yaşam biçimi var. Elbette bizim de. Tüm projelerimizde olduğu gibi yine bir düşümüzü daha gerçeğe dönüştürmek için çıktık yola…

Siltaş korupark hayatı kolaylaştıracak tüm detayları içeren benzersiz bir mimariyle, 13.000 m2 arsanın içinde doğayla uyum içinde yaşasın diye yenilenmiş bir yaşam konseptiyle tasarlandı.

Seçkin ailelerin buluşacağı sadece 114 daire ve 9 villadan oluşacak İstanbul‘da eşine az rastlanır prestijli bir projeyle tanışın.
Siltaş Korupark’ta hayatınızı kolaylaştıracak her ayrıntıya, her yeni teknolojiye yer verdik. Akıllı ev sisteminden tutun da merkezi süpürge sistemine, her daireye özel iki otopark alanından tutun da e-şarj noktasına kadar her şey düşündük.
Merkezi süpürge sistemi

Merkezi süpürge sistemi

Merkezi süpürge sistemi altyapısı ile hayatınızı kolaylaştıracak çözümler.

Yerden ısıtma

Yerden ısıtma

Daha sağlıklı, daha konforlu ve daha tasarruflu ısının diye Siltaş Koru Park alttan ısıtma sistemiyle geliyor.

İstanbul’u Keşfedin

Siltaş Yapı img1
Yaşayan şehir İstanbul’un her köşesinde keşfedilmeyi bekleyen yüzlerce nokta, yüzlerce yer var. Ormanlar, sahiller, doğal güzellikler, tarihi yerler, alışveriş merkezleri ve daha niceleri… Siz hayatı nasıl yaşamak istiyorsanız, nereleri keşfetmek istiyorsanız oraya kolayca ulaşabileceksiniz. Gelin başlıca birkaç konuma birlikte göz atalım.

İletişim ve Konum